بازدید نماینده حبیب آقاجری در بخش چم خلف عیسی شهرستان هندیجان به همراه نمایندگان آبفا خوزستان از تاسیسات آبفا روستایی

نماینده حبیب آقاجری در بخش چم خلف عیسی شهرستان هندیجان به همراه نمایندگان آبفا خوزستان از تاسیسات آبفا روستایی بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی نماینده مردم هندیجان در مجلس شورای اسلامی، محسن خواجوی، نماینده حبیب آقاجری در بخش چم خلف عیسی شهرستان هندیجان با همراهی مهندسان مشاور آبفا خوزستان، نماینده آبفا شهر زهره و بخشدار چم خلف عیسی از تاسیسات آبفا روستایی واقع در روستاهای دریهک، شیری و سردشت بازدید کردند.

خواجوی در خصوص این بازدید گفت: این بازدید با هدف تسریع در تصمیم گیری و روند اجرایی انتقال آب از منطقه سردشت زیدون به روستاهای حوزه انتخابیه صورت پذیرفت.

وی افزود: گزارش بررسی های انجام شده و اطلاعات میدانی جمع آوری شده و راه حل های موجود برای حل مسئله آب، هفته آینده به مدیرعامل آبفا استان ارائه می شود تا برای حل این مشکل تدبیر نهایی اندیشیده شود.

1239
۱

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • اسحاق قنواتی
    با سلام و عرض خداقوت لطفا در مورد تفکیک زمینهای کشاورزی مشاع چک خلف پیگیری شود از قول‌های نماینده محترم در شهر زهره همین پیگیری مهم بوده اما تا الان هیچ اقدامی صورت نگرفته این حرکت باعث ایجاد شغلهای فراوان و بالابردن بهره وری بسیار بالا در بخش کشاورزی خواهد شد لطفا پیگیری شود
منتشر شده۱