آقاجری: عدم پیشرفت ماهشهر با وجود صنایع متعدد پتروشیمی سهل‌انگاری مسئولان است

خورنا: نماینده مردم ماهشهر، امیدیه و هندیجان در مجلس گفت: بخشی از علت عدم پیشرفت ماهشهر به دلیل سهل‌انگاری ما مسئولان است چرا که شهرستانی با این موقعیت عقب‌ماندگی زیادی نه تنها در سطح کشور بلکه در مقایسه با شهرهای خوزستان دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس از ماهشهر، حبیب آقاجری عصر امروز در جلسه تودیع و معارفه فرماندار این شهرستان اظهار کرد: ماهشهر با داشتن نعمت‌های فراوانی از جمله دسترسی به آب‌های آزاد و بین‌المللی، وجود رودخانه، راه‌آهن، صنایع متعدد پتروشیمی و … می‌تواند به شهرستانی الگو در سطح کشور تبدیل شود.

وی خاطرنشان کرد: بخشی از علت عدم پیشرفت ماهشهر به دلیل سهل‌انگاری ما مسئولان است چرا که شهرستانی با این موقعیت عقب‌ماندگی زیادی نه تنها در سطح کشور بلکه در مقایسه با شهرهای استان خوزستان دارد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: لازمه تبدیل شهرستان بندر ماهشهر به شهرستان الگو و پیشرفته کار و تلاش بر مبنای مدیریت اسلامی است.

آقاجری تصریح کرد: مدیران باید در نخستین قدم بر اساس تکلیف عمل کنند چرا که اگر بر اساس تکلیف عمل شود یک مدیر هیچگاه از عملکرد خود رضایت پیدا نمی‌کند و همواره بر تلاش خود می‌افزاید.

وی اظهار داشت: مردمی بودن نیز یکی دیگر از شاخصه‌های مدیریت اسلامی است که باید مد نظر قرار بگیرد و مسئولان اجرایی شهرستان این مهم را سرلوحه کار خود قرار دهند.

نماینده ماهشهر، امیدیه و هندیجان در خانه ملت ادامه داد: داشتن برنامه مدون نیز یکی دیگر از شاخصه‌های بسیار مهم است که باید در جهت پیشبرد اهداف عالی نظام که موجب پیشرفت شهرستان و منطقه می‌شود مد نظر قرار بگیرد.

آقاجری بیان داشت: مدیران باید با مردم صادق باشند چرا که مسئولیت‌ها امانتی است که روز آخرت برای ثانیه ثانیه آن باید پاسخگو بود.

وی افزود: متأسفانه عدم صداقت به بخش اصلی برخی مدیریت‌ها تبدیل شده است در حالی که باید با این مردم راستگو و صادق بود.

نماینده مردم ماهشهر، امیدیه و هندیجان در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: همه مسئولان باید خدمتگزار خوبی برای مردم باشند چرا که این انقلاب از آن مردم بوده و خود آنها نیز از آن پاسداری و حفاظت می‌کنند.

3531
۳

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • سارینا
  آقاجری شما که خوب بلد هستید فتوا بدید نمیدونستم میدونید جهان آخرتم هست از این حرفت خوشم امد (مدیران باید با مردم صادق باشند چرا که مسئولیت‌ها امانتی است که روز آخرت برای ثانیه ثانیه آن باید پاسخگو بود.) که در متن نوشتی باید صادق باشن حق و ظلم به شهر بدبختی مثل بندرامام خمینی (ره) که بنیانگذار جمهوری اصلامی هست به عدالت رفتار کنن اینا باید به خودت گفت مامردم سربندر اون جهان از هیچ حقمون نمیگذریم شب اول قبری هم هست به امام حسین به حضرت علی نمیگذریم ازت ما سربندری ها رو خیلی اذیت کردی خدا اذیتت کنه حلالتون نمیکنیم حق و حقوق مردم این شهر پایمال کردی 2 سال بیشتر نمونه ازچشم بذاری تموم شده اینم تحمل میکنیم
  • ماهشهري
   كسي بايد حرف از حق بزنه كه پيشينه اي تو اين شهر داشته باشه توروخدا برگرديد به دهاتاتون اونجا ادعاي حق كنيد لطفا يه نگاه به شناسنامه پدراتون بكنيد
 • سارینا
  آقاجری حتی اینقدر بدت میاد از سربندر اسم بندرامام خمینی نمیارید شما بلانسبت نمایند مردم بدبخت بندرامام خمینی هم هستید
منتشر شده۳