حبیب آقاجری: به زودی با حضور وزیر ایستگاه مجهز راه آهن بندرماهشهر افتتاح میشود

حبیب آقاجری گفت: در اولین فرصت با حضور وزیر راه از ایستگاه مجهز راه آهن بندرماهشهر بهره برداری میشود.
نماینده مردم ماهشهر، امیدیه و هندیجان در گفتگو با خورنا با اشاره به اتمام کار ساخت ایستگاه راه آهن بندرماهشهر، اظهار داشت: از وزیر محترم راه جهت افتتاح و بهره برداری از ایستگاه مجهز راه آهن بندرماهشهر دعوت کرده ایم و به زودی با حضور وی ایستگاه راه آهن ماهشهر افتتاح و پذیرای مسافران خواهد بود.
وی در ادامه بیان داشت: جهت افتتاح راه آهن ماهشهر، تنها منتظر وزیر هستیم و ایستگاه به طور کامل آماده بهره بردای و پذیرش مسافر است.
آقاجری در ادامه با اشاره به روند اجرایی ۴ بانده کردن جاده ماهشهر به هندیجان، بیان داشت: بیش از ۱۰ کیلومتر دیگر از جاده ماهشهر به هندیجان از سمت هندیجان به بهره برداری رسید و در ایام نوروز زیر بار ترافیک رفت.
نماینده مردم بندرماهشهر، امیدیه و هندیجان خاطرنشان کرد: در حال حاضر از هندیجان تا کریم آباد ۴ بانده است و از ماهشهر تا امام زاده حمزه زیرسازی و تاسیس پل ها انجام شده است.
وی در ادامه گفتگوی خود با خورنا، تاکید کرد: تا اواخر خردادماه و پایان دوره نمایندگی ام در مجلس نهم بیش از ۹۰ درصد از جاده ماهشهر به هندیجان ۴ بانده خواهد شد و قبل از پایان سال ۹۵ این جاده به طور کامل ۴ بانده میشود و هیچ مشکلی در این خصوص وجود ندارد.
آقاجری در خصوص رادیو ماهشهر بیان داشت: در آخرین جلسه ای که با مسئولان صدای و سیمای استان داشتیم و پیگیری های بنده و فرماندار محترم شهرستان بندرماهشهر، درخواست و تاکید ما راه اندازی رادیو ماهشهر است و به اختصاص یک موج فرکانس رضایت نمیدهیم.
وی ادامه داد: طی روزهای آینده روزانه سه ساعت برنامه اختصاصی صدای ماهشهر از فرکانسی که سال گذشته توسط استاندار افتتاح شد، پخش میشود اما ما همچنان پیگیر تاسیس رادیو ماهشهر خواهیم بود و امیدواریم این فرکانس به عنوان مقدمه ای بر تاسیس رادیو ماهشهر باشد.

3869
۶

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • کامران
  درود بر بندگان صالح پروردگار
 • نظارات
  حاج حبیب عملکرد شهردار، شهرداری و شورای ماهشهر -خصوصا در ایام نوروز بسیار بد بود شهروندان انتظار اعلام مواضع صریح حضرتعالی را دارند
 • آیت
  درود بر حاج حبیب امیدوارم ماهشهر همچنان مسیر ترقی و پیشرفت را با حمایت شما بگذراند.
 • ماهشهری
  درود بر حاج حبیب نماینده خدوم و بی ادعا
 • کاظم
  نماینده و مسئولین استان خوزستان اقدامی درجهت احداث قطعه اول راه آهن ماهشهر بوشهر که از هندیجان می گذرد داشته باشند چرا تلاشی برای ما نمی کنند.
 • کاظم
  نماینده و مسئولین استان خوزستان اقدامی درجهت احداث قطعه اول راه آهن ماهشهر بوشهر که از هندیجان می گذرد داشته باشند چرا تلاشی برای ما نمی کنند.
منتشر شده۶ در حال بررسی۱