در دیدار نماینده بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان با رئیس دانشگاه پیام نور خوزستان تأکید شد: توسعه دانشگاه‌های پیام نور بندرماهشهر، بندر امام خمینی(ره) و امیدیه

در نشست صمیمی نماینده بندر ماهشهر، بندر امام خمینی، امیدیه، هندیجان و بخش جولکی در مجلس شورای اسلامی با رئیس دانشگاه پیام نور استان خوزستان بر توسعه دانشگاه‌های پیام نور این حوزه انتخابیه تأکید شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر حبیب آقاجری در بندرماهشهر، جلسه‌ای با حضور حبیب آقاجری، مندنی قنواتی مسئول دفتر وی و دکتر علیرضا اقبالی رئیس دانشگاه پیام نور استان خوزستان و جمعی از مدیران ستادی و رؤسای مراکز و واحدهای بندرماهشهر بندر امام خمینی، پیرامون وضعیت و مشکلات این مراکز و واحدهای دانشگاهی برگزار شد.

پیگیری افزایش رشته در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در مرکز بندر امام خمینی (ره)، تعیین مالکیت ساختمان فعلی واحد بندر ماهشهر، تعیین محل ثابت واحد امیدیه و رفع بخشی از مشکلات اداری و آموزشی واحد هندیجان از مصوبات و مباحث مورد پیگیری این نشست بود.

836
۱

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • بیژن قنواتی
    با سلام و خدا قوت. دانشگاه پیام نور, بدون عضو هیئت علمی, بدون ساختمان و تجهیزات و آزمایشگاه و دارای بودجه دولت است و جناب نماینده به دنبال حل مشکلات آن است در حالیکه دانشگاههای آزاد امیدیه و ماهشهر با این همه عضو هیئت علمی و ساختمان و تجهیزات امکان دادن حقوق و مطالبات کارمندان و اعضای هیئت علمی را ندارد و مدام از سمت استان و سازمان مرکزی تحت فشار است و حمایتی نمی شود. انتظار می رود نماینده محترم به موضوع دانشگاه آزاد هم ورود کند. سپاس
منتشر شده۱