بازدید نماینده هندیجان در مجلس از محل احداث سد چم‌شیر

آقاجری: آبگیری سد چم‌شیر باید توسط کارشناسان با دقت بررسی شود/ انتقال آب از سرشاخه های رودخانه زهره غیرقانونی و غیرشرعی است

نماینده بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان، بندر امام خمینی(ره) و بخش جولکی گفت: برای جلوگیری از تکرار مشکلات سد گتوند، آبگیری سد چم‌شیر باید توسط کارشناسان با دقت بررسی شود.

به گزارش روابط عمومی نماینده بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان، بندر امام‌خمینی(ره) و بخش جولکی در مجلس شورای اسلامی، حبیب آقاجری در حاشیه بازدید از محل احداث سد چم‌شیر و نشست کارشناسی با مدیران آب منطقه‌ای بیان داشت: کمیسیون انرژی مجلس به دقت وضعیت سد چم‌شیر را زیر نظر دارد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی انتقال آب از سرشاخه های رودخانه زهره به استان‌های همجوار را غیرقانونی و غیرشرعی عنوان کرد و گفت: بنده مخالف انتقال آب از سرشاخه‌های رودخانه زهره هستم و وزارت نیرو به جای انتقال آب از سرشاخه‌های رودخانه‌های کشور برای تامین آب شرب، روش‌های دیگری مثل شیرین‌سازی آب دریا را مدنظر قرار دهد.

همچنین حبیب آقاجری پس از بازدید از محل احداث سد خیرآباد اظهار داشت: با اتمام و راه‌اندازی سد خیرآباد قطعا کیفیت آب شرب مردم هندیجان بهبود خواهد یافت که از وزیر نیرو تسریع در احداث این سد را خواستارم.

گفتنی است این بازدید به اتفاق محمد طلا مظلومی نماینده مردم بهبهان و آغاجاری در مجلس و عبدالحسن دریایی فرماندار هندیجان صورت گرفت.

 

710
۱

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • منصور مختاری
    بسیار عالی .این سد از نظر کیفی یکی از بهترین سدهای دنیا است .که مجموعه کارفرما .مشاور و پیمانکار تلاش زیادی در اجرای سد نموده اند .خسته نباشید به دست اندرد کاران .
منتشر شده۱ در حال بررسی۲