پیام تسلیت نماینده مجلس در پی شهادت مامور نیروی انتظامی در بندر امام خمینی(ره)

نماینده بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان، بندر امام‌خمینی(ره) و بخش جولکی در مجلس شورای اسلامی در پیامی شهادت استواریکم مصطفی رفیع زاده مامور نیروی انتظامی در بندر امام خمینی(ره) را تبریک و تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی نماینده بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان، بندر امام‌خمینی(ره) و بخش جولکی در مجلس شورای اسلامی، متن پیام حبیب آقاجری به شرح زیر است:

بســم الله الرحـمن الرحـیم

وَلاَ تَحْسَبـَنَّ الَّذِینَ قُتِـلُواْ فِی سَبـِیلِ اللّهِ أَمْوَاتًـا بَـلْ أَحْیَـاء عِنـدَ رَبِّهـِمْ یُـرْزَقُـونَ

شهادت مامور شجاع نیروی انتظامی “استوار یکم مصطفی رفیع زاده” که در درگیری با سارقان مسلح به فیض شهادت نایل شد، موجب تاسف و تالم اینجانب و مردم شریف بندر ماهشهر و بندر امام خمینی(ره) گردید.

سارقان و اخلاگران نظم عمومی بدانند جوانان جهادگر نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران هیچگاه به آنان اجازه خودنمایی و اخلال در امنیت کشور و آسایش مردم را نخواهند داد.

اینجانب شهادت این پلیس فداکار را خدمت امام زمان(عج) و نایب بر حق ایشان، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا، مردم شریف بندر ماهشهر و بندر امام خمینی(ره)، فرماندهان و کارکنان نیروی انتظامی، خانواده‌، اقوام و وابستگان این شهید والامقام تبریک و تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای این شهید بزرگوار رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان اجر جمیل و صبر جذیل مسئلت دارم.

حبیب آقاجری

۱۴۰۱/۱/۲۵

408

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.