با پیگیری‌های حبیب آقاجری حاصل شد؛

بازدید سرمایه‌گذاران بخش خصوصی از اراضی امیدیه جهت بررسی شرایط احداث پالایشگاه

با پیگیری‌های نماینده امیدیه در مجلس شورای اسلامی و پس از نشست روز چهارشنبه در تهران، سرمایه‌گذاران بخش خصوصی به جهت بررسی شرایط احداث پالایشگاه، از زیرساخت‌ها و اراضی شهرستان امیدیه بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی نماینده بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان، بندر امام‌خمینی(ره) و بخش جولکی در مجلس شورای اسلامی، حبیب آقاجری روز جمعه در حاشیه بازدید سرمایه‌گذاران بخش خصوصی از شهرستان امیدیه بیان داشت: مقام معظم رهبری امسال را سال تولید، دانش بنیان و اشتغال‌ آفرین نامگذاری کرده‌اند و ایشان در خصوص تولید خیلی تاکید دارند.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری عمدتاً در نامگذاری سال از عناوین تولید، اشتغال و اقتصاد استفاده کرده‌اند؛ زیرا امروز اصلی‌ترین مشکل مردم، اقتصاد و معیشت است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه ای که در تهران برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به ظرفیت‌های منطقه و نظر به اینکه توجه به تولیدات با ارزش افزوده و اجتناب از خام فروشی جزء سیاست‌های کلان کشور است، از سرمایه‌گذاران جهت بازدید از شهرستان امیدیه برای بررسی شرایط ساخت پالایشگاه دعوت کردیم.

آقاجری تاکید کرد: شهرستان امیدیه با توجه به اینکه از نظر خوراک، موقعیت جغرافیایی و زیر ساخت‌های موجود ظرفیت های بالایی دارد، مستعد سرمایه‌گذاری برای ساخت پالایشگاه است.

نماینده امیدیه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امروز سرمایه‌گذاران بخش خصوصی از ظرفیت های شهرستان امیدیه بازدید کردند و امیدواریم پس از بررسی ها، تصمیمات لازم توسط شرکت مذکور گرفته شود و ساخت پالایشگاه در دستور کار قرار گیرد.

آقاجری در پایان با قدردانی از سرپرست فرمانداری امیدیه و شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری تصریح کرد: احداث پالایشگاه قطعا می‌تواند در ارتقاء جایگاه امیدیه و اشتغال‌زایی در این شهرستان موثر واقع شود و مسئولان شهرستان آمادگی هرگونه همکاری با این شرکت جهت رفع موانع را خواهند داشت.

گفتنی است در پایان این بازدید مقرر شد مسئولان این شرکت خصوصی پس از بررسی نهایی شرایط شهرستان امیدیه، تصمیم خود را به مسئولان این شهرستان اعلام کنند.

717

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.