نماینده هندیجان: تلاش‌ها را تا استقرار پزشکی قانونی در هندیجان ادامه می‌دهیم

خورنا: نماینده مردم امیدیه، ماهشهر، هندیجان و بندر امام خمینی در مجلس شورای اسلامی بر ادامه تلاش‌ها برای استقرار پزشکی قانونی در هندیجان تاکید کرد.

حبیب آقاجری اظهار کرد: برای استقرار مرکز پزشکی قانونی در شهرستان هندیجان تلاش‌های زیادی انجام شده است.

*پیگیری‌ها ادامه دارد

وی در مورد پیگیری‌های انجام شده برای راه‌اندازی مرکز پزشکی قانونی در هندیجان گفت: تاکنون اقدامات زیادی انجام شده که امیدواریم هر چه سریع‌تر این موضوع حل شود و پزشکی قانونی در این شهر مستقر شود.

نماینده مردم امیدیه، ماهشهر، هندیجان و بندر امام خمینی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: پیگیری‌های خود را برای استقرار پزشکی قانونی در شهرستان هندیجان ادامه خواهیم داد.

آقاجری با بیان اینکه نماینده مسئولیت اجرایی ندارد تا بتواند بر اساس مسئولیتش قولی دهد افزود: آن قدر تلاش می‌کنیم که پزشکی قانونی در هندیجان راه‌اندازی شود.

*همدردی با خانواده‌های داغدار

نماینده مردم امیدیه، ماهشهر، هندیجان و بندر امام خمینی در مجلس شورای اسلامی اظهار امیدواری کرد که با استقرار پزشکی قانونی مشکلات مردم هندیجان در این زمینه حل شود.

این نماینده مجلس با تسلیت به دو خانواده داغدار که چند روز پیش بر اثر سانحه تصادف عزیزان خود را از دست داده‌اند گفت: با این خانواده‌ها ابراز همدردی می‌کنم و امیدوارم تلاش‌ها به نتیجه برسد و دیگر شاهد معطل شدن خانواده‌های داغدار، برای انجام مراحل پزشکی قانونی در شهرهای همجوار نباشیم.

به گزارش خورنا به نقل از فارس، وی اضافه کرد: پزشکی قانونی فقط مربوط به اموات و متوفیان نیست و در کارهای دیگر نیز شهروندان نیاز به مراجعه به این مرکز دارند.

3511
۲

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • آتیش پاره
    چه عجب اسم بندرامام خمینی نوشتید یعنی نماینده مانم هستید بعد این همه مدت چه کارمفیدی کردی آقاجری جز سنگ اندازی جلوی پای مردم بدبخت بندرامام خمینی چکار کردید از خدا بترس با عدالت رفتار کن هیچ کدوم از این تخت و مقام ماندگار نیست شب اول قبری هم هست
  • esmaeil
    جناب آتیش پاره وقتی میگن بندر ماهشهر منظور همان ماهشهر و بندرامام و چمران ؛
منتشر شده۲