آقاجری: اعتبارات فرهنگی هندیجان وضع بسیار بدی دارد

خورنا: نماینده مردم هندیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: اعتبارات فرهنگی هندیجان وضع بسیار بدی دارد و در این زمینه مسئولان کشوری و استانی باید شهرستان را حمایت کنند.

حبیب آقاجری اظهار کرد: شهرستان هندیجان یکی از مناطق مرزی استان خوزستان است و با یک روحانی نمی‌توان جوابگوی مشکلات فرهنگی شهر و مردم بود.

وی اضافه کرد: باید علاوه بر امام جمعه، روحانیون دیگری در این شهر باشند که به مسائل دینی و فرهنگی مردم بپردازند تا شک و شبهه‌ای بین جوانان و در مسائل مختلف ایجاد نشود.

نماینده مردم هندیجان، ماهشهر، امیدیه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز که دشمنان اسلام و وهابیت درصدد هستند بین شیعه و اهل تسنن اختلاف ایجاد کنند باید در زمینه تقویت فرهنگ کار شود و هر چه سریع‌تر در این خصوص وارد عمل شد.

وی بیان کرد: مسئولان باید تمرکز و توجه بیشتری به جوانان داشته باشند و برای برنامه‌های فرهنگی جوانان و نوجوانان برنامه‌ریزی کنند.

آقاجری در پایان عنوان کرد: اعتبارات فرهنگی هندیجان وضع بسیار بدی دارد و در این زمینه مسئولان کشوری و استانی باید شهرستان را حمایت کنند.

3525
۲

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • sarbandar
    آقا نمایند شما نمایند استان ماهشهرید چکار شهرهای دیگه دارید بچسب به ماهشهر پایتختش کن متاسفم برای نماینده شهرم که شمائید این تخت و مقام واسه هیچ کسی نموند خدایی هم هست باید پاسخ گو باشید
  • مریم
    آقای آقاجری همه مشکلات شهر های مثل ماهشهر حل شده که حالا کار فرهنگی مانده. خدایی چند نفر تحصیلکرده برای کار به شما مراجعه کردن و شما گفتید یک نفر هم نگرفته ایم در حالی که با باند بازی های که داره میشه از استان های همجوار وارد شرکت میشوند. شما هیچ کاری برای ماهشهر انجام نداده و انجام نمی دهید .بعدش جوان های بیکار ما باید بنشینند خانه ماهواره نگاه کنند چون هیچ تفریح و سرگرمی ندارند میخواهید کار فرهنگی کنید.متاسفم برای شهری مثل ماهشهر و همچنین خودو که به شما رای دادیم
منتشر شده۲