حبیب آقاجری: اضافه شدن یک نماینده به حوزه ماهشهر ضروری است

خورنا: نماینده مردم ماهشهر، امیدیه و هندیجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وسعت حوزه انتخابیه خود گفت: اضافه شدن یک نماینده به این حوزه برای پیگیری مطالبات مردم ضروری است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، حبیب آقاجاری ظهر امروز در شورای اداری خوزستان با محوریت گرامیداشت هفته دولت، با بیان اینکه ماهشهر و بندر امام با مشکلات زیست‌محیطی بسیار دست به گریبان هستند، افزود: اگرچه صنایع پتروشیمی نکات مثبتی دارند اما برای این شهر‌ها مشکلات زیست‌محیطی بسیاری به وجود آورده و آلودگی محیط دریا و هوا را در پی داشته‌اند.

وی با ابراز گله‌مندی از سازمان حفاظت محیط زیست تصریح کرد: این سازمان در جلوگیری از فعالیت صنایع آلاینده محیط به وظیفه خود عمل نکرده است.

آقاجاری افزود: با وجود فعالیت ۱۸ مجتمع پتروشیمی در ماهشهر و وقوع روزانه حوادث سوختگی، این شهر فاقد بیمارستان سوانح سوختگی است، این در حالیست که فاصله بیمارستان سوختگی اهواز با این شهر ۱۰۰ کیلومتر است.

عضو مجمع نمایندگان خوزستان با انتقاد از حذف حق بدی آب و هوا از حقوق کارمندان استان گفت: این مسئله در حال پیگیری از سوی نمایندگان است و در این مورد با رئیس جمهوری مکاتبه شده است.

وی تصریح کرد: برخی مناطق شهری بدون داشتن شرایط لازم از لیست مناطق محروم خارج شده‌اند و مالیات آنها به ۱۰ درصد رسیده است.

نماینده ماهشهر، امیدیه و هندیجان همچنین مشکل آب را در بخش شرب و کشاورزی از مشکلات اصلی استان دانست و اظهار کرد: در هندیجان بهترین زمین‌های کشاورزی به دلیل نبود آب به شوره‌زار تبدیل شده‌اند.

وی در ادامه با اشاره به وسعت حوزه انتخابیه خود، اضافه شدن یک نماینده به این حوزه برای پیگیری مطالبات مردم را ضروری دانست.

3424
۱

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • آرنولد
    آره یکی دیگه می خواد واسه دزدی بیشتر
منتشر شده۱